Zeptat se na práci

Kontrolor vstupní kvality Zruč nad Sázavou Zobrazit na mapě

Popis pracovní pozice

  • Vstupní kontrola nakupovaných dílů
  • Vstupní kontrola materiálu (převážně plechů)
  • Evidence kontrolovaného materiálu
  • Zodpovědnost za plnění požadavků kvality na vstupu
  • Příprava podkladů pro reklamace
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Podíl na tvorbě procesů (hlavně vstupní kontrola)
  • Kontrola provozní dokumentace

ROVNOU SE ZEPTAT NA MÍSTO

 Co od Vás očekáváme

  • SŠ/SOU
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • Znalost měření a měřících nástrojů
  • CAD 2D/3D – výhodou
  • Anglický jazyk (mírně pokročilý) – výhodou

Nabízíme

Profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se české firmě. Možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace. Odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • penzijní fond
  • příspěvek na ozdravnou aktivitu
  • firemní akce
  • možnost výhodného telefonního tarifu pro rodinné příslušníky a další benefity…

Informace o pozici

Místo pracoviště: Zruč nad Sázavou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek (HPP)
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturiry/Střední vzdělání s maturitní zkouškou
Termín nástupu: dohodou
Platové ohodnocení od 150 Kč/hod

Proč byste měli chtít pracovat u nás?

Dynamicky rostoucí
česká společnost

Zodpovědná
a perspektivní práce

Možnost vzdělávání
a profesního růstu

Motivační finanční
ohodnocení

5 týdnů dovolené
pro řádný odpočinek

Příspěvky
na stravování

Příspěvky na penzi
nebo životní pojistku

Příspěvek na ozdravnou aktivitu

Nenašli jste místo přesně pro Vás? Nevadí, pošlete nám životopis

Vyplňte níže uvedený formulář a my se ozveme.
Položky označené * jsou povinné

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.