Zeptat se na práci

Obchodně-technický manager export Zruč nad Sázavou Zobrazit na mapě

Popis pracovní pozice

  • Prodej konvektorů (podlahové, nástěnné) a dalších koncových prvků vytápění a chlazení
  • Péče o stávající klienty v dané oblasti
  • Vedení obchodních jednání, samostatné řízení projektů
  • Zpracování obchodního případu (nabídka, objednávka, vyřízení reklamací, atd.)
  • Technické poradenství (řešení technických specifik s odborným útvarem)
  • Podílení se na tvorbě obchodní strategie
  • Monitoring trhu
  • Časté cestování (převážně Rakousko a Německo)

ROVNOU SE ZEPTAT NA MÍSTO

Co od Vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • aktivní znalost NJ, AJ výhodou
  • výborné prezentační a obchodní dovednosti
  • silná orientace na výsledky
  • týmový duch
  • dobrá znalost práce na PC (MS office, CAD výhodou)
  • znalost oboru TZB výhodou
  • řidičský průkaz sk B
  • ochota cestovat

Nabízíme

  • Pracovní poměr u stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení zohledňující kvalifikace a zkušenosti úspěšného kandidáta
  • Nástupní plat 35.000 - 45.000 CZK
  • Osobní ohodnocení
  • Projektové bonusy
  • Firemní benefity (25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na ozdravnou aktivitu, zvýhodněné telefonní tarify pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Osobní vůz k soukromému použití

Informace o pozici

Místo pracoviště: Brno, možnost home office
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek (HPP)
Požadované vzdělání: Střední odborné vzdělání
Termín nástupu: dohodou

Proč byste měli chtít pracovat u nás?

Dynamicky rostoucí
česká společnost

Zodpovědná
a perspektivní práce

Možnost vzdělávání
a profesního růstu

Motivační finanční
ohodnocení

5 týdnů dovolené
pro řádný odpočinek

Příspěvky
na stravování

Příspěvky na penzi
nebo životní pojistku

Příspěvek na ozdravnou aktivitu

Nenašli jste místo přesně pro Vás? Nevadí, pošlete nám životopis

Vyplňte níže uvedený formulář a my se ozveme.
Položky označené * jsou povinné

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.