Zeptat se na práci

Svářeč Zruč nad Sázavou

Popis pracovní pozice

  • sestavování a svařování komponentů podle výkresové dokumentace a technických norem

ROVNOU SE ZEPTAT NA MÍSTO

Co od Vás očekáváme

  • vyučení ve strojírenském oboru je výhodou (nikoliv podmínkou)
  • praxe v oboru je výhodou
  • čtení technických výkresů
  • znalost svařovacích norem
  • svářecí průkaz Tig, Mig
  • výhodou certifikát EN 287-1135 nebo EN 287-1141
  • manuální zručnost, samostatnost, orientace na detail, schopnost se učit novým věcem.

Nabízíme

  • kompletní zaškolení a zapracování
  • motivující finanční ohodnocení
  • podporu profesního růstu, stravenky
  • týden dovolené navíc
  • příplatek za ztížené prac. podmínky
  • příplatek za odpolední nebo noční směnu
  • příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

Místo pracoviště: Zruč nad Sázavou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek (HPP) 2 směny
Ohodnocení (nástup): 17.000 – 30.000,- Kč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Termín nástupu: dohodou

Proč byste měli chtít pracovat u nás?

Dynamicky rostoucí
česká společnost

Zodpovědná
a perspektivní práce

Možnost vzdělávání
a profesního růstu

Motivační finanční
ohodnocení

5 týdnů dovolené
pro řádný odpočinek

Příspěvky
na stravování

Příspěvky na penzi
nebo životní pojistku

Příspěvek na ozdravnou aktivitu

Nenašli jste místo přesně pro Vás? Nevadí, pošlete nám životopis

Vyplňte níže uvedený formulář a my se ozveme.
Položky označené * jsou povinné

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.